O nas

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaków" założyliśmy w 2005 roku na warszawskim Ursynowie.

Po kilku latach, aby umożliwić naszym absolwentom kontynuację nauki w sprzyjających rozwojowi warunkach, założyliśmy Niepubliczną Podstawową Szkołę Odkrywców. Od 2013 roku nasze przedszkole oraz szkoła mieszczą się w nowoczesnym budynku w sercu Józefosławia. Obie placówki mieszczą się w jednym budynku, dzięki czemu rodzeństwa mogą być ze sobą w bliskim kontakcie, a przedszkolaki na co dzień korzystają z infrastruktury szkoły, m. in. z biblioteki, sali gimnastycznej, boiska i sali komputerowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Bogaty program dydaktyczny umożliwia im rozbudzenie zainteresowań oraz ciekawości świata, a nacisk na rozwój kompetencji społecznych przyczynia się do lepszego funkcjonowania w grupie, podniesienia samooceny i zadowolenia z życia.

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, którzy chętnie doskonalą swoje umiejętności na kursach, warsztatach i studiach podyplomowych. Wspólną cechą naszych nauczycieli jest zaangażowanie w kontakt z dziećmi i ich rodzicami, troskliwość, cierpliwość i szacunek dla indywidualności każdego dziecka.

Zapraszamy także do prowadzonej przez nasz
Szkoły Odkrywców.