Zapisy

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się we środę, 10 stycznia 2024 r. o godzinie 17.30. Podczas gdy Rodzice będą na spotkaniu informacyjnym, wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty naukowe "KLUB ODKRYWCÓW", które poprowadzą nasi nauczyciele. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej się poznać.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się w zakładce "kontakt". W wiadomości proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy również do kontaktu i umówienia się na spotkanie z Panią Dyrektor Anną Koc-Romaniuk (spotkanie może się odbyć stacjonarnie lub online). Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu

691 841 168

Dla osób rozważających zapisanie dziecka do naszego przedszkola oraz dla już zapisanych dzieci systematycznie organizujemy (bezpłatne) Warsztaty Naukowe. Jest to fantastyczna okazja do niezobowiązującego poznania się.

Dzieci przyjmujemy do naszych placówek przez cały rok.

W trosce o łagodne i stopniowe wejście dziecka w świat przedszkolny, zapewniamy proces adaptacji indywidualnie dobrany do wieku dziecka i panującej sytuacji pandemicznej.